| мαddยtรรα a întrebat:

Ce culoare ii la moda?happy.
Si ce haine sunt la moda?
ce fel de hainehee hee?
ma rog.
funda:d
batting eyelashes [skz categoriia]

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Violetul,turcoazul,movul(sunt culorile din top),iar celelalte sunt:roz,rosu,albastru.
Haine sunt dragute acelea cu cu imprimeuri(nu chiar multe), tricouri, bluza cu decolteu.Sunt multe haine dragute, poti merge in oras la mai multe magazine de haine si sa iti faci o idee.

4 răspunsuri:
| daniella9805 a răspuns:

Nu stiu ce haine sunt la moda da am citit undeva ca anul acesta se poarta foarte mult rozul

| SloOpY a răspuns:

Pentru machiaj foloseste o paleta de culori este larga, de la roz, coral, albastru, neon, verde si mov. Pt haine, pentru vara galben verde roz albastru alb-negeru...asa stiu eu...

| partygirlcool a răspuns:

Rozul-caprifoi este la moda