| Tooooo a întrebat:

Ce haine sa imi i`au cand incepe scoala sa fie la moda ajuta`ti-ma sa i`au o decizie si cel mai bun raspuns primeste fundabig grin! astept:*

Răspuns Câştigător
| MonyMoniq a răspuns:

CEaw,pai...depinde cum e vremea. Poti sa iti iei o pereche de pantaloni de stofa(albi,gri,negri,lungi,trei sfert),cu o pereche de sandale(pe talpa, joase), si un tricou(maieu)sa se asorteze si eventual un bolerou. Sper ca te-am ajutat...(funda?).pa

11 răspunsuri:
| SuntUnCartof a răspuns:

Au aparut haine super si noi la Kiabi sunt chiar tari si preturi destul de bune
http://www.kiabi.ro/Kiabi-data/230-ROUMANIE/catalogue/appli.htm

| delia_6094 a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei o fusta stramnta si putin mulata si o camasa care o poti gasi la ZARA care isi poate face manecile pana cam sub cot si accesorii daca aveti voie frendsiip bracelets. Sper ca am ajutat.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Eu as zice o bluza pe fund foarte schic si poti s-o completezi cu o vesta super la moda sau daca nu cu o curea lata neagra sub piept.Pantaloni poti sa iti iei unii largi sus si foarrte stramti jos sau niste blugi rainbow se gasesc mai in toate magazinele. Apoi ca incaltaminte poti sa iti iei niste balerini chick sau niste suzi care sunt foarte la moda acum. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| Mao a răspuns:

Iau*
ajutaţi-mă*
iau*
Acum mai degrabă arăţi bine la exterior, ce mai contează creierul, nu?

| Bubbchac a răspuns:

Uf... Cele mai la moda haine sunt blugi multi colorati, tricouri mai lungi, cu skateri si sireturi colorate, si bratari din cauciuc. happy

| kary_9750 a răspuns:

Mmmmmm ia-ti o camasuta lunga alba cu dungi subtiri negre o vesta neagra blugi negri cu turu jos si in picioare ce tiar placea tie ori ceva cu toc ori niste balerini cu o fundita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cald rau, ce zici de o fustita eleganta cu un tricou la moda! Sau chiar o rochita frumoasa, dar nu e-aia simpla, doar pentru parc, una la moda, de-aia cu o curea frumoasa si cu nasturi smecheri!=)

Sau daca vrei ceva mai "baietos" ce zici de niste pantaloni, ar fi buni si de-aia rupti putin in genunchi, dar foarte putin pentru ca, doar trebuie sa fii o domnisioara!

| Oxii11 a răspuns:

Salut Ancuta!
Ti-as sugera sa iti iei o pereche de blugi care iti plac logic.
Si o bluzita care iti place care ti se pare ca este draguta pentru tine si o pereche de baschetii. big grin

| Marias_3572 a răspuns:

Pai ia-ti niste blugi skinny(stramti),ia-ti o camasa mai scurta, un sacou dragut, o earfa, si mai vezi tu.

| Vlada_5020 a răspuns:

Uite,ancutza,eu am vazut in piata o rochita,este superba. deci ea vine ca o bluza si mai jos de bluza este un colanasi, si o fusta care merge pe corp, am uitat cum se numeste. CREDEMA, VEI CEA MAI SEXY