| AnaMaria_3489 a întrebat:

Ce culoare merge cel mai bine cu portocaliu? big grin funda! :*

12 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Doamne, "IN NICIUN CAZ ALBASTRU"! Din contra, albastrul merge perfect cu portocaliu', dar depinde tipul de albastru, de asemenea albul, negrul, nicidecum galben, verde sau rosu, arata mult prea tipator si de prost gust! Succeshappy.

| DeathIncarnate a răspuns:

Negru

| ℜëßëℓå a răspuns:

Negru bineinteles, asta merge cu orice,
si sa stii IN NICI UN CAZ ALBASTRU!
Si mai merge si ceva stralucitor sau rosu ori maro. Sper ca am fost de ajutor!

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Negruuuuuuu!

| chocco1995 a răspuns:

Dupa parerea mea rosu!

| paulica2003 a răspuns:

Eu cred ca negru merge cel mai bine tongue dar din pacate mie nu imi place culoarea portocaliu la haine nu stiu de ce big grin

| MessiMessiMuzaffer a răspuns:

Iti zic eu sincer verde sau galben

| Meineherz a răspuns:

Rosu, Galben, Alb sau Negru (chiar daca nu sunt culori)

| pieptdepuiprajit a răspuns:

Negru, albastru.

| Olivia2114 a răspuns:

Verde si alb

| AnkaI a răspuns:

Cand vine vorba de asortarea culorilor hainelor, multi joaca la sigur combinand negrul cu alta culoare. Este usor, simplu si nu da prea mult de gandit pentru ca toate culorile merg cu negru. Cu toate acestea, negrul devine putin plictisitor daca e purtat zi dupa zi. Urmatoarele indrumari va vor ajuta sa alegeti si alte combinatii de culori pentru o mai mare varietate in imbracaminte.
Portocaliu pal: gri, maro, verde
* Portocaliu inchis: galben pal, verde, maro, visina putreda

| tatiana25 a răspuns:

Albastru ori alb. funda?