| Bianca_3140 a întrebat:

Ce culoare mi-se potriveste la par daca am culoarea ochilor caprui deschis?

Răspuns Câştigător
| Crystal1807 a răspuns:

Satena cu suvite blonde

17 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Satena sau blonda poti fi

| Mar a răspuns:

Pai se zice :fetele cu ochi albastrii sunt frumoase brunete.deci ar fi blonda. Dar poti incerca si un saten deschis(daca nu iti place blondul). Succes

| Antonia90 a răspuns:

Şaten închis sau deschis love struck
O zi bună! happy

| Diiiiiia a răspuns:

Blondwinking

| Diiiiiia a răspuns:

Eu blonda sunt, insa am ochi verzi.happy

| nico1988 a răspuns:

Ciocolatiu.

| Piisiiiii a răspuns:

Saten inchis sau deschis.

| gabitza144 a răspuns:

Pai depinde acum si de tenul tau cum il ai inchis, deschis, mediu, eu sunt bruneta si am ochii caprui de ex tu poti sa te faci un ciocolatiu mai cald asa sau sa te faci bruneta cu siguranta o sati stea bine indiferent daca ai tenul deschis sau mai creol un pic.incerca si ai sa vezi.eu prima oara nu vroiam sa ma fac bruneta pentru ca nu credeam ca o sa-mi stea bine dar toti mi-au zis si am incercat si au avut dreptate asa ca curaj incearca si tu un brunet sau un ciocolatiu cald pa paa:*:*

| petroindarkness a răspuns:

Ce zici de bolnd?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciocolatiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond cu suvite vrunete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta

| byavali a răspuns:

Saten deschis mai spre blond.

| Emma2313 a răspuns:

Cred ca daca as fi in locul tau ma-as face roscata

| Pau_Prikindutza_1996 a răspuns:

Saten