| Octaviana_9832 a întrebat:

Cu ce culoare imi pot contura ochii caprui deschis tinand cont ca vreau sa imbrac o bluza roz cu alb, am tenul deschis, parul saten deschis si cearcane de care nu pot scapa straight face?

P. S. Rimelul albastru se potriveste ochilor caprui? Daca da, in combinatii cu ce culoare de fard?

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ai putea sa iti conturezi ochii cu "negru, maro :X, mov inchis, albastru inchis.

rimelulu albatrsuthinking, da se potriveste, culoare( fara nonculoare) de fardthinking, sa fie deschisa big grin

sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !