| marialarysa a întrebat:

Ce culoare mias poate face unghiile de Revelion?

23 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu iti recomand sa le dai cu rosu si peste aplica sclipici auriu.

| CautNume a răspuns:

Negre

| Elly213 a răspuns:

Ceva ce se potriveste cu imbracamintea.Sau daca nu, culoarea preferata.

| HeliosMetal a răspuns:

Rosu, oranj sau verde

| Kasia a răspuns:

In primul rand se spune "ce culoare mi-as putea face unghiile de revelion?" si in al 2-lea rand ai putea incerca: rosu, auriu, burgundy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te imbraci, ce culori?

| Zatharra a răspuns:

Roşu!

Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

Argintiu,auriu dar cel mai bine e un rosu aprins si metalizathappy

| para001 a răspuns:

Negre

| Letty03 a răspuns:

Eu as zice un argintiu, cu putin sclipici

| SinfulDesire a răspuns:

Artificii pe ele tin minte am vazut la cineva anul trecut arata-i super tare

| allige243647 a răspuns:

Depinde de tinuta pe care o vei purta. Ai grija sa se asorteze sau poate faci o combinatie;]

| marialarysa explică (pentru allige243647):

Cu ce culoare tiai face tu unghiile (fara sa se asorteze cu tinuta!)?

| allige243647 a răspuns (pentru marialarysa):

Pai eu mi le-as face albastre [ culoarea mea preferata ] sau corai. Acum depinde si de gusturile tale.

| YoMsG a răspuns:

Multicolore

| gabi13579 a răspuns:

Mov cu sclipici

| alexiasuperEXTREME a răspuns:

Ai putea sa tile faci rosii si aplici niste punctulete albe/negre si pe degetele inelare ai putea sa iti faci un punct pare si mai jus un punct mai mare iar pe punctul mai putin mare faci doua punctulete negre(unul langa altul)si pe ala mare trei puncte negre in jos si va iesi un om de zapada
sper ca te-am ajutat si sper ca ti-a placut ideea mea asa le-am facut si eu

| frumusicata a răspuns:

Rosii! Si ai putea sa te imbraci intr-o combinatie de rosu cu negru, sau alta culoare care iti place!winking
Succes! :*

| marialarysa explică (pentru frumusicata):

Mersi :*

| frumusicata a răspuns (pentru marialarysa):

Nu ai pentu ce! Sper sa arati superb! :*