| anca35 a întrebat:

Buna tuturor.Cum va faceti unghiile de Craciun si de Revelion?

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Eu as vrea sa dau cu oja neagra la baza si acolo unde sunt crescute sale dau cu alb. Ca manichiura frenchwinking

| MaraSM a răspuns:

Eu ti-as sugera sa le faci cu alb char daca sunt mici sau mari si apoi sa-ti faci modele cu oja mov sau neagra sau pur si simplu sa-ti lipesti modele gata facute peste oja alba. Poti face asa si daca ai o oja mai inchisa numai ca modelul va fi cu alb.
Mai poti sa-ti faci manichiura french, sau o jumattae de unghie cu alb si cealalta cu negru sau alta culoare. Alta idee ar fi sa-ti faci unghiile cu o singura culoare care se asorteaza cu imbracamintea, sau ai putea fcae o manichiura french numai ca inelarele le poti face cu alta culoare(roz, negru, mov, orice culoare vrei). Sper ca te-am ajutat si Sarbatori fericite!:*happybig grinhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.eu stiu sa fac o grama de modee ma gandeam sa imi fac u model cu o caciula pe degetul mare si pe cel inelar iar restul french.pa