| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc daca sunt bruneta

5 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Iti recomand sa nu-ti vopsesti parul. E mult mai frumos si stralucitor daca e natural.
Totusi daca vrei neaparat du-te la salon sa-ti deschida culoarea cu maxim 3 nuante si poti alege diferite tonuri de saten.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Iti poti lua un nuantator violet, rosu, chiar si un negru albastruiwinking

| raluca_2686 a răspuns:

Daca te decolorezi, ceea ce nu-ti recomand... poti sa te faci orice culoare, dar daca te decolorezi iti arzi tot parul... poti sa incepi cu niste suvite blonde si apoi treptat sa-ti deschizi parul sau incearca un roscat mai inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-as recomanda sa mergi la un coafor sa te decolorezi ca ei au si tratamente si decolorante ca sa nu iti arda parul sfatul meu este sa mergi la coafor nu sa te decolorezi acasa ca am incercat si eu acasa si dupa aia la coafor si la coafor a fost cu totu alceva incearca si vei vedea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bruneta si am fata ovala nu mai m-am vopsit niciodata cu ce culoare mi-ar sta bine