| mikutzzza1000 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc? Blonda sau bruneta

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cu ce culoare iti va sta mai bine. Trebuie sa alegi in functie de culoarea ochilor, nuanta tenului, tipologia fetei. Succes!winking

| Biby a răspuns:

Blonda blondele sunt foarte frumoase cred ca-ti va sta bine Succes cu alesul! Funditz? Dar cati ani ai?

| T30D0RA a răspuns:

Mai bine nu te vopsi.
Vopselele strica parul.

happy

| cornel a răspuns:

Bruneta

| adelina_5429 a răspuns:

Depinde : dac ai pielea inchisa poti sa te faci bruneta, daca o ai mai deschisa te sfatuies ca nu te faci blonda... mai bine un satenhappy Baftahappy

| AlexandraKnows a răspuns:

Blonda cu breton si suvite brunete big grin

| Atotstiutorul a răspuns:

-pai da-ne o poza cu tine ca sa ne dam cu parerea cum ti-ar sta mai bine blonda sau bruneta asa cum ai vrea sa stim?
-cati ani ai? nu ti-as recomanda sa iti vopesti parul la o varsta frageda pentru ca s-ar putea ca mai tarziu sa nu il mai ai si o sa folosesti o mesa. dar judecand dupa intrebarea ta cred ca nu iti pasa si atunci o sa iti spun sa te vopsesti gri sau alb

| Ionut_8418 a răspuns:

Roscata (sunt bune in pat)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde-roscat ar fi perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vopseste un ciocolatiuhappy am si eu o intrebare.st mai ciocolatie la fata ochii caprui, si nu stiu ca culoare mi-ar sta mai bine... ajutati-ma

| lovefan a răspuns:

Dupa parerea mea, mi se pare mai frumos bruneta.

| Mirabela_6911 a răspuns:

Orice barbat care se respecta are langa ea o bruneta.
happy
Succeslove struck