| ancuu a întrebat:

Buna wave

am ochii albastrii si as vrea sa ma vopsesc bruneta sau o culoare mai inchisa... s-ar potrivi?

Răspuns Câştigător
| Lollidella a răspuns:

Bruneta cu ochii albastri? superba dupa parerea mea love strucklove strucklove strucklove struck
mi-as dori sa am ochii albastri si sa fiu bruneta day dreaming
Eu zic sa te vopsesti bruneta fiindca ti-ar sta foarte foarte bine :*:*

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu spun ca da. Pentru mine cel putin suna bine aceasta combinatie.

| EUSIATIT a răspuns:

Bruneta? hmm. deoinde si de culoarea tenului.Deobicei negru imbatrineste. si se pare ca tu nu ai virsta. 3a nu? incearca altceva. i ati un nuantator si vezi daca te prinde mai bine o culoare mai deschisa eventual ceva suvite

| Petronela a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi o culoare deschisa deoarece albastrul este o culoare deschisa

| Ganduri albe a răspuns:

Dupa poza pe care o ai la profil pari foarte frumoasa si ti-ar sta bine cu orice... oricum te sfatuiesc sa te faci bruneta happy pup:* :*

| euuuuuuu6 a răspuns:

Da... negru merge cu orice. O sa iti iasa ochii in evidenta. Super

| вяυηєтα a răspuns:

Buna. Depinde de culoarea pielii si forma fetei, dar in principiu cred ca iti va sta bine bruneta. Si eu am ochi albastri si ma vopsesc bruneta de vreo trei ani si imi place. A, sfatul meu este sa nu folosesti negru albastrui pentru ca arata foarte "artificial"ca sa zic asa, mai ales la lumina soarelui. Bafta si vreau poza noua daca te vopsesti, sa te vad si euwinking

| kittycat_9803 a răspuns:

Ar merge super brunet cu ochii albastrii;)) mai ales un negru albastrui... cam asa ceva :D http://www.palette.ro/uploads/pics/pdl_pearls_visual_11.jpg

| lilica1495 a răspuns:

Neaah phbbbbt cred ca cel mai bine ar fi blonda daca ai ochii albastri(parerea mea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scumpa mea stai departe de aceste ideei pentru ca nici stilisti nu recomanda nuante inchise decat daca noi am fost brunete.
Sti cum e... bruneta se poate face blonda da invers ba!
Opteaza pentru suvite saten inchis din loc in loc [ 20-30 fire, deci ft subtiri] sau suvite brunete.