| ChrisNOW a întrebat:

Ce culoare trebuie sa aiba tricoul/bluza ca sa o asortez cu sapca am o sapca gen rapper, este neagra si are ceva cu verde scris si portocaliu? (sunt baiat)!

Răspuns Câştigător
| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Cel mai bine ar merge ceva negru.Ai mai putea lua ceva verde sau portocaliu, ca scrisul, dar tot parca negru.Sau un tricou cu mai multe culori, cu un model ceva, dar mai inchis la culoare.

2 răspunsuri:
| Caddillac a răspuns:

Depinde de stilul tau... eu obisnuesc sa tin un tricou B.U.G Mafia mai larg negru, pantaloni-blugi scurti 3 sferturi.
Cu acea sapca ar da bine un tricou negru, sau o bluza cu acel grii inchis spre negruwinking

| Meddy96 a răspuns:

Alb. negru!