| RAY a întrebat:

Ce culori au hainele voastre? Adica aveti vreo culoare preferata la haine?

16 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nonculori : negru, alb.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Rosu albastru sunt stelist

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Tu esti in avatar?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Nu, e o imagine preluata dintr-un articol

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Baiatul din stanga semana cu cineva cunoscut, scuze de deranj probabil ca agatai vreuna si team deranjat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor like

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Probabil la noapte ai pe cineva injura, macar sa stiu

| RAY explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Uite pe baiatul asta seamana https://www.facebook.com/ighor.jivcovici?fref=ts
mi-am amintit de el acuma

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru RAY):

Da ba seamana oleaca

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Non-culoare.
Majoritatea hainelor mele sunt negre.
Parcă aș fi Morticia Adams.
Oriunde mă duc și cumpăr ceva, neapărat trebuie să fie ori așa
http://i.imgur.com/bMWHtxw.jpg
ori simplu, negru.
Sau uneori albe (în special șosete).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Predomina albul la mine pentru ca-s obsedata de tricourile cu printuri si se vad mai bine asa dar culoarea mea preferata e bordo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Predomina non-culorile la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac in alb. dar si galben. si verde menta asortat cu negru. Si gri sau argintiu.

| dragodana a răspuns:

Salut! Am din toate culorile. Pulovere-mai mult negre, bluze-mai mult negre, tricouri-mai mult albe.Dar am si haine albastre si rosii.

| GoodDay9 a răspuns:

Imi place si preferate negrul/griul/bleomarinul/albastrul/maroniul/albul/culoarea crem inchis.