| andra_5611 a întrebat:

Ce culori de oja credeti ca se potrivesc mai bine pentru seara de banchet avand in vedere ca am o rochia neagra cu putin roz?

Răspuns Câştigător
| Pufarinnaa a răspuns:

Buna.Parerea mea daca vrei o asculti daca nu nu.Eu cred ca ti-ar veni foarte bine daca ti-ai face pe unghi un model jumate de unghie neagra jumate roz.Eu asa as face.bafta:* daca e sa imi lasi mesaj privat cum ti le-ai facut plspuppy dog eyes. Funda:* [daca vrei si daca te ajuta]

13 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Cel mai bine cred ca se potriveste coraiul( rozul acela siclam):*

| TheLastDancer15 a răspuns:

Mov, rosu sau negruwinking

| Sოﺁℓε a răspuns:

Negru sau roz...

| JustMe5930 a răspuns:

Negru

| Serendipity17 a răspuns:

Nu neaparat culori, dar sa ai un model deosebit happy sau merge si ceva clasic, un french, sau un roz pal cu un model frumoos big grin sau un roz( dar nu din ala ff aprins ) cu model alb. nu stiu! google= inspiratiehee heelaughing

| DSoprano a răspuns:

Depinde de stilul tau. Daca esti mai rezervata si mai cuminte, roz pal, daca esti mai rock, neagra, si daca esti mai feminina si sigura pe tine, rosu.

| StaceyG a răspuns:

Rosu sau roz bombon

| SandaraPark a răspuns:

Roz cu model negru sau invers, ar arata draguthappy

| XByancaElenaX a răspuns:

Buna andra! Eu cred ca ti s-ar potrivi roz cu putin negru sau chiar pe dos adica negru cu putin roz daca nu iti zic eu:
Puneti pe roz ala sau negru (or combinatE) putine modele adica:http://www.google.ro/imgres?imgurl=http://www.manichiura-perfecta.com
peste 1 luna am si eu banchetul sper sa fie misto si al tau :) dis plac sa imi zici cum a fost:)Eu asa as face.bafta:* daca e sa imi lasi mesaj privat cum ti le-ai facut...:D(funda?:*):_: pls:o3 (*)

| Lassaria a răspuns:

Rozz sigurwinking o sa iasa misto

| Florina_6341 a răspuns:

O jumate cu negru si o jumate cu roz

| Catalina13_8929 a răspuns:

O oaja roz (la fel ca rochia) si negru ar merge.
sau poate culoarea pantofilor.big grin

| Nina_9095 a răspuns:

Buna!

Poti sa ti le faci jumatate negre si jumatate roz.
Sau roz cu buline negre ( sau invers).
Sau fa-ti dungi megre si roz.
Sau [ clasic! ] un french! laughing Pe care daca vrei poti sa-l faci in culorile rochiei.

Bafta! :*