| Grove1234567890 a întrebat:

Ce culori de oja se poarta in sezonul primavara-vara? :*
Fundaaa pentru raspunsuri... bune :]

Răspuns Câştigător
| Miruna_7873 a răspuns:

Paleta de culori ce se poarta in primavara si vara lui 2012 nu este foarte larga, insa include tonuri frumoase si proaspete. De la rosu intens, galben crud si portocaliu pana la elegantul alb si clasicul negru, aceste culori aduc o nota noua, proaspata si clasica pentru primavara si vara 2012.

CULORI PALIDE SI CARAMEL

Tonurile blande, care insufla prospetine si tinerete sunt categoric in trendurile ce se poarta in 2012.

Se poarta crem, roz deschis, coral, culoarea piersicii si banana, fie in tinure complete, fie asortate intre ele.
Portocaliul este culoarea regina pentru sezonul primavara-vara 2012
Fucsia este o culoare dificila, dar in tendinte pentru 2012.
Albastrul, in toate nuantele lui, este respiro-ul sezonului urmator. De la albastru electric pana la nuantele inchise ale oceanelor, albastrul este o culoare nobila si eleganta.

3 răspunsuri:
| Patrăţel a răspuns:

Manichiura primăvară / vară 2012 – nuante neutre
Cot cu culoare similară cu cea a pielii a fost întotdeauna un succes, dar primavara / vara anului 2012 susţine încă o dată tendinţa.

Manichiura primăvară / vară 2012 – culori strălucitoare
Opusul complet al nuantelor neutre sunt culori precum: fucsia, roşu, verde, portocaliu, etc. De asemenea este actualizat în permanenţă.

Manichiura primăvară / vară 2012 – culori metalice
Aur, argint, bronz … artileria grea în manichiură de culoare. Ideale pentru ocazii speciale, în viaţa de zi cu zi.

| andreyyya a răspuns:

Paleta de culori ce se poarta in primavara si vara lui 2012 nu este foarte larga, insa include tonuri frumoase si proaspete. De la rosu intens, galben crud si portocaliu pana la elegantul alb si clasicul negru, aceste culori aduc o nota noua, proaspata si clasica pentru primavara si vara 2012. Iata asadar ce culori se poarta in primul sezon al lui 2012...

| DD8daysse a răspuns:

Se poartă lacurile de unghii în nuanţe cu atitudine.Acum sunt la modă unghiile verzi şi albastre iar unghiile roşii sunt must have în orice sezon, în orice an..Se păstrează şi trendul ojelor nude. Sper ca te-am ajutat!:*