| ImYourFuckingNightmare a întrebat:

Ce culori de suvite se potrivesc pentru parul saten inchis? thinking
Si sa nu-mi spuneti ca roscat, pentru ca vara trecuta am avut suvite de-astea si nu-mi statea deloc bine -_-.
Funda si voturi.

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Prietena mea are parul ca al tau si are o suvita mov in cap.

6 răspunsuri:
| Twilight a răspuns:

Culorile mai inchise. Toate arata foarte bine.

| mixilexi a răspuns:

Brunet ar veni foarte bine ^^

| uateva a răspuns:

Verde? thinking sau turqoise ar fi tare big grin dar e alegerea ta

| Zo0my a răspuns:

Eu zic Roz si Blond ambele in acelasi timp (ex: o suvita roz una blonda ). Funda?winking

| ImYourFuckingNightmare explică (pentru Zo0my):

Roz? Pe bune? Nu-s pitipoanca. Si-am incercat si cu blond si nu-mi sta bine -.-.