| natalia_5717 a întrebat:

Ce culori se asorteaza cu galben?
Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| andreea_8479 a răspuns:

Combinatiile de galben cu negru sau galben cu mov sunt foarte la moda in acest sezon si creeaza efecte vizuale placute.winking
Galben cu verde cu rosu...indrazneste sa le combini, fii unicawinking, creaza-ti propriul tau stilwinking.
Poarta cv 'nebunesc', dar sa iti stea si binewinking, incearca sa descoperi. Baftawinking

24 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Mov, negru, alb.

Janina
| Janina a răspuns:

Albastru, verde, roz, mov si cred ca e cam atat

| alexa a răspuns:

Este o culoare nu foarte usor de purtat... Poti folosi combinatii de galben cu kaki, nuante de verde sau cu negru. Galbenul se potirveste foarte bine si cu albastru.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Negru, maron, verde...

mariana
| mariana a răspuns:

Melina galbenul se potriveste cel mai bine cu maro, negru, albastru, verde, lila. Combinarea cu rosu cred ca este prea stridenta, iar cu gri asa cum ai interbat pentru a doua oara, dupa ce ai primit raspunsurile, cred ca ar fi prea tern.
Oricum cred ca vei alege o culoare care sa ti se potriveasca. Vezi ca sunt mai multe nuante de maro si alege una care este mai potrivita cu cat de intensa este culaoarea galbena despre care vorbesti in intrebare.

| borsec a răspuns:

Albastru, verde, rosu.

Shin
| Shin a răspuns:

Cu rosu cred ca se asorteaza cel mai bine. sau kaki...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Negru in primul rand se asorteaza la orice, fiind non culoare...verdele ar merge, din moment ce se poarta jamaican style.

| Bianca26bb a răspuns:

In primul rand, combinatia pe care o apreciez cel mai mult este galbenul cu negrul...

| sweet moon a răspuns:

GALBEN SE ASORTEAZA CU VERDE, MOV. NEGRUwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna!
negru, alb, rosu, mov :X
pa!

| moonY a răspuns:

Combinatia perfecta e galben-maron.

| GreenSky a răspuns:

Negru...

| GreenSky a răspuns:

Merge si gri...depinde de obiectul vetimentar...

Răspuns utilizator avertizat
| Lorenada a răspuns:

Negru, violet, rosu...

| BluePuff_3062 a răspuns:

Cu negru sau mov merge perfectwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb, rosu, portocaliu, verde, albastru, negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galbenul se asorteaza cu verde, negru, maro dar cu maro pare batranesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu negru si verde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic cel mai bine ca s-ar potrivi galben cel mai bine cu negru, verde, si roz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Natalia. Cu galben se asorteza verde, mov, verde cachi si sa nu mai vb de negru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

VErde

| ancuta_5805 a răspuns:

Negru, kaki, rosu