| EllaKP a întrebat:

Ce culoare se asorteaza cu galben?

Răspuns Câştigător
| Laurretta a răspuns:

Negru, alb, verde.

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Vezi aici teoria culorilor (care pe care se pun in valoare, se asorteaza, etc) :
http://www.colorit.ro/blog/pictura/tehnici-de-pictura/teoria-culorilor/

| Bris a răspuns:

Mov verde negru niciodata rosu ca arati ca un pompier laughing

| Reiikó a răspuns:

Alb, negru depinde daca ai tricoul galben merg pantalonii negri sau albi. Poti pune un tricou galben si o fusta din blugi albastra cu o cu curea.
Daca ai pantaloni galbeni ( colanti) ii poti pune cu o bluza neagra!
Rosul si rozul se mai potrivesc bine la galben!

| Ilincaaaa a răspuns:

Pai galben este o culoare calda, merge cu alte nuante cum ar fi verde, alb, negru :*

| Bubuxx a răspuns:

Verde,alb negru,

| Đϋffγ a răspuns:

Mov si verde love strucklove struck