| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce se asorteaza galben pai?

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Alb, bleu, verde deschis, mustar, crem si negru

7 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Cu mov deschis, cu negru.

auran
| auran a răspuns:

Pai eu l-as asorta cel mai bine cu bleumarin.
Mai poate fi asortat si cu un maron, grena, chiar si roz, depinde varsta care o ai in primul rand.

auran
| auran a răspuns:

Draga Anonim
ma gandeam ca daca este tanara ar putea asorta cu grena si roz. Eu personal sunt pentru eleganta - bleumarin ar fi fost alegerea mea

| ICanLoveYou a răspuns:

Pai...cu verde, violet, negru, alb si cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galben-pai este o culoare foarte frumoasa si totodata, foarte pretentioasa, insa nu ai spus, este bluza, fusta, pantalon, taior...sau...jartiera?

Auran, scuza-ma, este "nasol", grena sau roz, cu galben-pai!

Dar, s-ar putea sa mearga, in genul..."verde cu maro, cu maro, cu negru".

Dar, daca esti tanara, poarta toate culorile, chiar si amestecate, sigur vei fi nonconformista si inconfundabila

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rosu

| amisichitiu a răspuns:

Daca e pentru seara, atunci merge cu argintiu sau negru, daca e pentru zi atunci merge cu albastru, mov, verde, oricum numai una dintre ele.Nu se mai poarta in combinatie cu maron pentru ca imbatraneste