| Cryssa_1226 a întrebat:

Ce culori se mai poarta vara asta si ca accesorii?

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Se poarta portocaliu, mov si beige(nude) pentru cine vrea o culoare mai putin tipatoare. Pentru accesorii mie imi plac cele din magazinul asta on line http://www.crownfashion.ro/

| jolie_9206 a răspuns:

Anul acesta se poarta culorile foarte deschise. Evita culorile inchise. Daca iti plac rochiile, ia-ti rochii cu imprimeu floral.sunt foarte IN. evita curele groase si poarta multe accesorii dar limitat sa nu arati ca un pom de craciun.