| Butsilee a întrebat:

Ce culori se poarta primavara asta respectiv vara :X cine stie sigur laughing sa stiu ce imi cumpar:X

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se poartă toate nuanțele de mov.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Rose, albastru marin, in general toate culorile vii si puternice.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poarta rosu puternic! Dar sunt bune toate culorile care iti vin bine in functie de ten si culoare par.De ex. o persoana bruneta arata grozav in bleu si alb! Blondele arata bine in orice culoare dar mai ales in albastru marin, oranj, verde si mov. Uite niste sugestii pe aceasta tema.Parerea mea ca frumos este ce iti sta bine, nu neaparat ce este la moda.
http://joujou19.wordpress.com/......au-roscat/

| Lorelai a răspuns:

Culorile vii!

| miauu a răspuns:

Alb si negru din acte am auzit
:*

| AGGA a răspuns:

Uita-te pe site-ul asta sigur gasesti ceva ce sa iti placa plus sunt la moda:
http://fffunkylolita.blogspot.com/

| shadovv a răspuns:

Cacaniu in dunngiwinking

| MariuZ a răspuns:

In lumea sunt oameni care mor de foame si tu nu mai poti de grija asortarii cu moda din primavara asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb.
Iati tricouri albe, rochii albe si tot ce vrei in materie de tricou si esarfe. Pe culoarea alb si cu motive florale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te putin ca nu poti sa porti mereu ce e la moda. de exemplu daca s-ar purta galbenul si tie galbenul iti sta ingrozitor, l-ai purta doar ca sa fi in pas cu moda? mai bine imbraci haine de culori si nuante care sa-ti puna ceva in evidenta.De exemplu cine are ochii albastrii poate sa poarte un tricou albastru ca sa sara ochii mai in evidenta, sau cine are parul blond sa poarte tricouri mai inchise ca sa faca contrast si ca sa nu arete atat de negricos imbracat, poate sa poarte o pereche de jeansi colorati.

| Elena90 a răspuns:

Se poarta haine mai colorate...