| DollFacε a întrebat:

Ce culori se poartă?

Răspuns Câştigător
| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Vara asta se poarta galbenul.

17 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Colorate. big grin

| Alynn98 a răspuns (pentru SoftCristi):

Vreau si eu sa fiu expert TPU! crying

| Crucified a răspuns:

. Maro happy

| paulthegame a răspuns:

Albastru la greu, galben

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Culorile tipatoare, si daca nu iti plac se poarta si hainele florale.

| DWDT a răspuns:

Se poarta absolut orice culoare indiferent ca e pastel sau neon. in principiu se poarta hainele inflorate, cu dantela, rochiile maxi, sandalele cu platforma

| schajuman1344 a răspuns:

Roz, albastru, verde si rosu.

| hey97 a răspuns:

Pastel si culori foarte deschise FUNDA m-am uitat la o prezentre de moda big grin

| HarMonyy a răspuns:

Negru + alb SAU roz SAU verde

| elenush17 a răspuns:

Am vazut ca se poarta galben canar, e o culoare frumoasa.

| Dany012 a răspuns:

Galben si albwinking

| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Rosu,albastru,mov,verde,portocaliu,roz si galbenlove struck

| PedoFrog a răspuns:

Uite aici opinia mea. Eu nu ma imbrac dupa cum imi spun expertii. Ma imbrac dupa starea pe care o am in acea zi. +se poarta toate culorile, modelul hainelor e important. Acum am vazut ca se poarta neon, dar daca tie nu iti plac acele culori, nu are sens sa te imbraci asa doar pentru a fi la moda! ^_^

| Popescu_Adriana_1993 a răspuns:

Neon: verde, roz, galben, portocaliu, albastru electic.

| Pheonix123456 a răspuns:

Eu stiu ca se poarta foarte mult mov, culorile neon ( rozul verdele galbenul dar foarte aprinse ) bleu

| BiancaGabriela2000 a răspuns:

Corai!