cami
| cami a întrebat:

Ce culori se vor purta in vara lui 2009?
da-ti-mi un sfat pls happy

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Culorile pastel - flori, motive geometrice..., delicate sau
Alb si negru
Adica sunt la moda amandoua - tipurile de imprimeuri.
Ai de ales intre o revenire a stilului "flower power" sau un stil mai sobru - alb negru (modele florale, geometrice sau pur si simplu in combinatie)

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Se poarta violetul in primul rand, galbenul, albasrul intens, verdele si nuantele neutre: bej, crem, alb...

eileen
| eileen a răspuns:

Culori nude, dar si foarte puternice cum ar fi bordeaux, lila, si cele inchise gri, negru.

lolita
| lolita a răspuns:

Se vor purta cam toate culuorile, acum de ex alb si rosu

pupimik
| pupimik a răspuns:

In principal culori intense.Galben,fucsia,albastru,roz,gri metalic

| Sara2 a răspuns:

Culorile pastelate dar predomina bleu si roz

| blabla a răspuns:

Se poarta culorile pastel:bej, creme, piersica. Dar si cele tari:roz, galben, verde. Cele mai tari culori ale sezonului de vara sunt insa tonurile de albastru!

| onlyme_3202 a răspuns:

Si in sfarsit... toate culorile. deci poti sta linistita k indifernt ce culoare imbraci esti la modahappy

| joy a răspuns:

Galben

| N538961518 a răspuns:

Bej, albastru, galben, negru, alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alb inchis si negru deschis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta se poarta nuantele pastelate fuchsia, roz somon, bej, verdele crud, verdele vibrant, lila, rozul prafuit si nuantele de gri. acestea se pot acompania de negru si alb. insa in tendinta ramane galbenul ca si culoare principala. de asemenea se aduce ceva din stilul anilor 50-60. pardon, nu se aduce, cu siguranta va reveni acest stil

| chikitoka a răspuns:

Intotdeauna se vor purta culorile care te avantajeaza si in care te simti bine...iti propun sa porti culori tari : albastru indigo, verde, rosu, roz aprins, mov...

| mihaita95 a răspuns:

Galben, verde.violet