| Yoanna_4969 a întrebat:

Ce e la moda anul asta? Dress-up/pantofi/make-up big grin Si cam ce culori? Mersi

Răspuns Câştigător
| addicting a răspuns:

Hey!
Anul acesta...
Pai daca esti adolescenta si daca vrei sa fi mai chic, anul acesta se poarta stilul boho/indie din cate am citit pe bloguri.Se vor purta foarte dar foarte mult imprimeurile florale,bentitele acelea impletite puse in jurul capului(cele de la Accessorize sunt superbe),blugii de la cei inchisi la culoare pana la cei mai deschisi,purtati in asa fel sa nu para de pitipoance,camasile in carouri,coversii si UGGs,balerinii si oxford shoes,sacouri cu accente military,tricorile stil navy,gecile de piele in culori cat mai diverse,esarfele inflorate,cat mai colorate,ochelarii Ray Ban,gentutele tip clutch...s.a.m.d.
Ca make up cat mai natural si fresh!
Culori.ce iti place tie,dar trebuie sa renunti la galben si sa porti totusi haine cat mai colorate, cat mai pline de viata.
Designerii inca nu au ales culorile anului 2011, daro sa aflam in curand!
Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Lorrik a răspuns:

Anul acesta se poarta noante de turcoaz si albastru dar nu prea stiu ce haine sunt la modabig grin

| shadovv a răspuns:

Moda nu exista. E doar un concept creat de dezacasati care nu apartin nici unei culturi.