| carollina a întrebat:

Ce e mai la moda? tunsoarea bob sau parul lung?

14 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Ce iti sta mai bine.
eu prefer parul lung; d

| T30D0RA a răspuns:

Ce iti sta mai bine!

| Bacteriuță a răspuns:

Nu stiu ce e mai la moda, dar parul lung si tunsoarea bob sunt f faine happy, mi-e greu sa decid ce imi place mai mult.
tunsoarea bob e faina pentru ca, daca e parul mai scurt atunci nu iti ia mult sa-l usuci, poti sa-i faci niste bucle si devii mai chic smug, poti sa-ti faci breton intr-o parte si esti thumbs up.
cu parul lung iti poti face foarte foarte multe coafuri smug. poti sa-l indrepti, poti sa-ti faci coc, bucle, codite, palmier smug si cate si cate. dezavantajul e ca iti ia mai mult sa-l usuci si trebuie sa-i ai mai mult grija.

| sensesDelight a răspuns:

Depinde. Ambele sunt la modă. Asta pentru că părul lung este considerat mai feminin, mai natural (iar vara asta văd că se poartă părul mai lung de umeri, scărit și filat), dar pe de altă parte multă lume se tunde scurt și mie mi se par niște tunsori funny și de efect. E și vară, multora le e cald, așa că se tund, dar coafurile de genul sunt șmechere și întineresc.
Acum depinde și de înălțimea ta. Dacă ești înaltă (ai peste 1, 75) nu prea ți s-ar potrivi o tunsoare scurtă, pentru că te înalță, dă senzația de gât lung. În schimb dacă ai înălțimea corespunzătoare poți încerca.
Take care!

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Amuh lung(cum il am)hee heebob am avut anul trecuthappy

| cosima11 a răspuns:

Cand ai parul lung il poti aranja cum vrei, dar cand il ai scurt nu prea ii poti face multe.:p eu cred ca parul lung e la moda acumbig grin

| Mikiee a răspuns:

Cu ce iti sta mai bine. Si nu trebuie sa te iei dupa moda invenata de altii. Multi spun ca moda e facuta pentru. cei ce nu au imaginatie. Asa ca nu urmezi moda, ci o creezi!

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Parul lung :)Watch out:>
http://www.zimbio.com/......iley+Cyrus

http://www.zimbio.com/......ey+Tisdale

http://www.zimbio.com/......sa+Hudgens

Eu m-am tuns acum 2 luni si mare prostie am facut:(. Ti-am dat cele trei modele care mie mi se par super tare.Si pe acelasi site poti sa cauti mai multe personalitatii.Beyonce,Katy,Britney Nicole and stuff au parul lung:P

| Amrita a răspuns:

Cred ca parul lung, tunsoarea bob a fost mai demult dar se poate ca unei persoane sa nu-i stea cu bine par lung sau alteia cu tunsoarea bob, Deci, ce te prinde pe tine mai bine!

| carollina explică:

Am parul lung pana la mijloc si 1. 71 inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul lung e acum...:X

desii eu m-am tuns ca se purta scurt...astept sa`mi creascawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...de ex. daca ai fata mai lunga iti sta bine bob dar daca ai fata rotunda iti sta bine lung asa ca vezi si tu...tongue