| R0CA19 a întrebat:

Cum se face ca tunsoarea lui Skrillex e asa de la moda?

Răspuns Câştigător
| Phantasmagoria a răspuns:

Tunsoarea lu Skrillex e la moda pentru ca Skrillex e la moda. Dubstepul e la moda.

11 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

N-a mai vazut lumea tunsori.
Cred ca oamneilor le place sa iasa din tipar, sa para diferiti. Oricum nu stim ce gandesc cei care se tund toti la felhee hee.

| Crucified a răspuns:

E un pişat infect semi-chelios. La fel şi freza.

| R0CA19 explică (pentru Crucified):

Esti la fel ca descrierea ta.

| Crucified a răspuns (pentru R0CA19):

Hai nu mai spunelaughing

| R0CA19 explică (pentru Crucified):

Nu simt nevoia sa repet de 2 ori acelasi lucru.Inca nu m-am sclerozat

| Carmen100 a răspuns:

Dafuq...plin de retarzi. Care e treaba ta cu tunsoarea lui?! Asta e o alegere personala si nu e treaba ta. Tu nu faci nimic ciudat? Oamenii ar trebui sa fie apreciati pentru talentele lor si pentru ceea ce dunt cu adevarat, nu pentru bani, aspect sau alte tampenii.

| R0CA19 explică (pentru Carmen100):

Esti chiar idioata, sti? sad In primul rand ca nu am zis nimic rau de tunsoarea lui, chiar imi place, si de acu` 10 luni cand am pus eu intrebarea, m-am tuns si eu asa, si 2- nu mi se pare ca mi-ai raspuns la intrebare.

| Carmen100 a răspuns (pentru R0CA19):

Ok iarta-ma, nu am citit intrebarea bine si in acel moment chiar simteam nevoia sa ma descarc. Imi cer scuze. Mie nu imi place in mod special dar nici nu ma deranjeaza, asta e stilul lui, mai altfel.

| R0CA19 explică (pentru Carmen100):

Okhappy

| leonyka a răspuns:

Tunsoarea lui Skrillex este la moda pentru ca este tunsoarea lui Skrillex. Si il iubesc.