| XenofX a întrebat:

Ce exercitii pentru celulita stiti sau moduri de a scapa va rogg
help me[-o

5 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Masaj cu zat de cafea la dus timp de15 min si apoi masaj cu ulei de masline. Mai multe la http://spa-acasa.blogspot.com

| Dăăqueen008 a răspuns:

Iti pot da niste exemple simple. Nu este nevoie de chestii obositoare numaidecat. Totusi depinde putin si de tine, asta daca ai ambitie. Iata ce sfaturi iti dau eu:
1. daca ai prieteni ( si poate esti deja mare) ce ar fi sa iti aloci un anumit timp cat de scurt ar fi pentru a te distra cu ei intr-un STIL MARE. Prin asta ma refer la jocuri in care sa alergati sau sa depuneti putin efort. Cu putina creativitate poti rezolva totul.
2. Chiar si animalele pot fi niste "SORBITORI DE ENERGIE UMANA". Alergand si jucandu-te cu ei iti pierzi multa energie.
3. poti incerca hrana fara calorii dar care sa aiba un aspect cat mai placut pentru a putea fi savurata cu "dragoste".
4. in vacantele de vara ai putea merge undeva la tara(poate chiar la o ferma), dar asta numai in cazul in care nimic dintre cele de mai sus nu te ajuta(desi eu cred ca da). Mi-a facut placere sa iti raspund si asta din ideile mele. Ceea ce cauti pe internet nu este functional. FUNDA?

| NOinformation a răspuns:

NO Chocolathe; x Exerciti Fizicee whistling Depinde sh de unde ai celulitabatting eyelashes

| FunnYshor a răspuns:

1. Genoflexiuni
2. Stand intins, ridicam picioarele (sus - jos)
3. Abdomene (atunci cand ne ridicam trunchiul, sa atingem cu mainile talpile picioarelor)
4. Alergat.