| AAlinaaa a întrebat:

Cum pot scapa de celulita? Daca puteti sa imi dati niste linkuri de pe you tube cu exercitii pentur celulita.Sau daca stiti vreo crema mai eficienta.Multumesc.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Buna. cea mai buna crema pentru celulita care dă intr-adevar randament este cea de la vichy. te dai de doua ori pe zi. costa ceva dar merita toti banii! si nu uita... bea multa apa pe zi!

| NoLoveNoStress a răspuns:

ColonHelp [ e buna pentru. toate, parerea mea ]

| AAlinaaa explică (pentru NoLoveNoStress):

Nu.am auzit de el e foarte daunator.De la el te ingrasi. Mi-a povestit o colga de matusa ei ca de la el s-a ingrasat 10 kg.

| NoLoveNoStress a răspuns (pentru AAlinaaa):

A, atunci scuze. :d

| raluk27 a răspuns:

Eu am luat colon help si nu mi s-a parut grozav. N-a avut nici un efect. Uite niste exercitii bune. Mai sunt si alte filmulete pe acolo. Ai grija la ce mananci. (stii doar fara dulciuri, fainoase, grasimi, sucuri acidulate etc). Un gel anticelulitic bun e Supliform. E numai 10 lei si il gaseti in farmacii. Numai ca e cam mic tubul si trebuie sa cumperi des. Dar e foarte bun.http://www.youtube.com/watch?v=1syQHK3ycd4