| marius_pintea a întrebat:

Ce exercitii sa fac ca sa am patratele pe abdomen?

14 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Abdomene pentru masa musculara si cardio ca sa scapi de burta sau de stratul adipos.
Shin.

| mikiscence a răspuns:

Operatie estetica... e garantat si nu trebuie sa iti doresti toata viata.si sa nu ti se indeplineasca niciodata!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac de pe youtube...am gasit un exercitiu misto...8 min abs. e f bun.

| greg a răspuns:

Da-ne si noua linkul criticul

| Parintele a răspuns:

x si zero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY link-ul.

Shin
| Shin a răspuns:

No Offence, dar cu exercitiile alea o sa faci patratele peste 2 ani. Alea sunt pentru americani care vor sa stie ca fac abdomene dar sa nu-i doara nimic. Daca vrei sa faci abdomen, trebuie sa tragi tare, in pozitie de sezut, dar pe spate cu picioarele fixate intr-un spalier sau ceva de genul (pentru inceput). Cand avansezi, poti sa treci la abdomene pe masa inclinata (cu capul in jos si picioarele in sus).
Numai bine, Shin.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Abdomene, abdomene...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin...crede-ma ca am si masa inclinata...si am facut un an de zile si nimic...am inceput aceste abdominale de pe youtube...si incet incet isi arata rodul...bine ca trebuie sa faci zi de zi...si garantat intr-o luna de zile incepe sa se vada.

| J0hn a răspuns:

Pentru abdomen cu patratele trebuie sa faci cardio gen : coarda alergat. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da omule trebuie sa faci abdomene am facut si eu si le am pe toate 8 dar eu fac de 12 ani si acum am 13

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu d-astea
!

| Alin_1551 a răspuns:

Eu fac abdomene pe o masa inclinata cu 10 kg pe pieptin reprize incep cu flotari 30 dupa celelalte dupa ce termin iar incep cu flotari cate 30 de 5 ori in fiecare saptamana sa cresti nr adica faci 35 sau 40. eu am deja cate patrate dar cam inguste si vreau sa le maresc dimensiunea nu numai puterea (ele sunt ca piatrahee hee )

| stefanradu a răspuns:

Salut Marius_Pintea,
Am scris un articol interesant despre cum poti sa obtii un abdomen plat si definit. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-cele-mai-bune-exercitii-pentru-abdomen-partea-1/
Spor!