| alleyy a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a scapa cat mai repede de burtica big grin, dar de grasimea acumulata in zona taliei big grin?

Răspuns Câştigător
| elena17pb a răspuns:

Abdomene
eu intr-o luna am scapat de burtica
incepi cu 5
pe urma 10 si tot asa pana ajungi la 50 si faci in fiecare zi
ca altfel revine burticabig grin:*:*

4 răspunsuri:
| darii a răspuns:

Mananca cat mai sanatos, fructe, legume, si apa din abundenta. Si mergi pe bicicleta sau fa jogging. happy

| Sabina_1904 a răspuns:

Eu cred ca am slabit 1 kg in cateva zile. din cauza stresului de la scoala sunt a 9-a...si la inceput ma rog.in prima zi eram intr-un f mare stress...acum mai putinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu abdomenele sunt totul. Un stil de viata sanatos si miscarea iti vor face bine si pe viitorhappy.

| andreeaantonescumaria a răspuns:

sty cum am skapat eu? normal ca nubatting eyelashes laughing))...
pai in fiecare seara faceam abdomene am inceput cu 30 a 2a zi 40 a 3 50 a4a 60... si tot asa:X... intr-o luna jumatate s`au vazut rezultate si vreau sa zic ca trebuie sa mananki si sanatos