| TaniaClaudia15 a întrebat:

Ce exercitii se fac pentru marirea bustului?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetita mamii, sanii nu cresc prin exercitii fizice, ei cresc doar hormonal!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ar trebui sa constientizezi ca femeile cu sanii mici sunt mult mai sexi!

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eh te contrazic laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Arata; nu doar vorbe!winking laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ete nah acum nu vrei sa le postez pe net laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Si eu pot arunca vrajeala ca sunt tanar si frumos; nu costa decat 17 secunde din intregul cost abonamentului la net.winking laughing tongue

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da eu nu am spus ca sunt frumoasa am spus ca te contrazic.De multe ori sunt mai apreciate fetele cu sani mari. Daca stiu sigur asta e treaba mea :p

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Si vacuta Milka are ugerul apetisant; dar...winking laughing boii vor doar cei mare, nu cei frumos

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Pai poate sa fie mari si frumosi nu sa ii dai cu alifie si sa treaca.Asa ia-ti un barbat ca tot acolo esti. Femeile trebuie sa aiba forme nu sa fie scanduri

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Perfect : sa ai pe ce pune mana; dar nici cu una sa te invelesti si pe cealalta sa dormi ca boul.winking laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Am spus sani mari nu gabarit depasit.Ma refer la forme nu la greutatea corporala peste media normala

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Normal : sa nu depaseasca dublul fata de cat pot cuprinde in palma. laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Tu esti la categoria "juniori-avansati"?winking laughing

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sunt la seniori aproape

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Dovada-dovada!?winking laughing

| DaniTDCI a răspuns:

Nu ai cum sa iti maresti bustul cu exercitii, nici cu tratamente, nici cu creme, marimea lor se ia din generatie in generatie