| username2468 a întrebat:

OvaShape – Stimulare Bust Aspect!
Are efect această cremă pentru mărirea bustului sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Dacă avea efect, mai existau sâni mici în lume? laughing)))

| Dana2103 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Intreaba un medic si o sa ti spuna ca toate sunt facaturi. Doar hormonii ajuta si doar daca ai nevoie de tratament

| Cksihja a răspuns:

Dacă vrei să ai sâni mari fă un bebe.

| ValentinGabi a răspuns:

Nu merge! Dacă ești minoră mai așteaptă că o să-ți crească cu timpul dacă ești majoră bagă silicoane că, cu așa creme nu-ți crește nici la bătrânețe.