| dutsa a întrebat:

Ce faceti pentru a avea un par,, ascultator,,? Ce produse folositi?

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Pentru a avea un par ascultator...ma gandesc ca ai par ondulat, de aceea e neascultator big grin si al meu e ondulat si rebel dar il temperez cu produse pe baza de silicon, de exemplu de la wella profesional este serul pentru varfuri, e mica sticluta dar face minuni si nu distruge parul deloc, il hidrateaza si esti si tu multumita happy plus e bun si pentru par ondulat si pentru cel drept dar la par ondulat face minuni, accentueaza buclele si il tempereaza mult happy sau poate gasesti in magazin spray pe baza de silicon. Poti incerca cu masca de ulei de masline, il lasi in par vreo 3 ore si pe urma iti speli parul, il va lasa foarte matasoswinking tot pentru a-l tempera, eu folosesc samponul wella profesional in flacon visiniu, pentru restructurare, costa cam 150 lei dar este gramaj mare 1, 5 litri, iti ajunge mult si e foarte bun!

5 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Peria de par, il las natural, iar la ocazii ma intind cu placa.

| Anduciu a răspuns:

Balsam leave in de la Gliss.De obicei il folosesc pe cel pentru par fragil si rebel( http://www.pinkmelon.de/......easer1.jpg ), dar e bun si cel pentru par uscat si deteriorat( http://www.doit24.de/productpics/w_400/h_400/29456001.jpg ).
Gasesti in supermarket-uri. E eficient daca ti se umfla parul de la umezeala sau daca bate vantul.

| Freaky a răspuns:

Placalaughing

| Freaky a răspuns:

Hai sa nu'ti spun vreo doua copila tongue

| lullaby57657 a răspuns:

Buna! asa am patit si eu, si pana la urma m-am oprit la unul... surpriza, nu rade.- sampon+balsam de urzica, costa max. 20 lei si il gasesti la toate tarabele! pe mine m-a multumit cel mai mult!
bafta!