| Evaa a întrebat:

Fundita! Ce produse de styling trebuie sa folosesc pentru a sta parul foarte drept (mai ales varfurile si fara sa se electrizeze) dupa ce ma indrept cu placa? Voi cum faceti / ce folositi :*?

Răspuns Câştigător
| Pupyta a răspuns:

Exista un spray de par de la Syoss, dar incearca pe la saloanele de cosmetica, daca ai prietene, sigur iti recomanda ceva bun. O zi buna.

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand cu încredere spray-ul de păr de la Advance Techniques (din gama AVON) daily results.
Baftă!

| ooLaviii a răspuns:

Spuma de par si dupa aia cu fixativ.Sau il faci cu placa sa-ti fie drept si apoi dai cu fixativ.Succes.FUNDITSSA?batting eyelashes

| RyugaHideki a răspuns:

Folosind placa prea mult duce la arderea parului. Si eu am folosit de cateva ori placa si am remarcat a parul meu nu va sta drept prea usor asa ca am renuntat. Cei/cele care au parul drept il vor ondulat si invers big grin Deoarece s-au plictisit sa il aibe mereu asa.winking

| SophieDenise a răspuns:

Dupa ce ma spal pe cap, folosesc balsam.Imi usuc parul, dar in acelasi timp il si pieptan. Sper sa mearga si in cazul parului tau happy