| dancapitan a întrebat:

Ce fel de cizme inalte poate purta un baiat? adolescent...cam ce modele, daca aveti linkuri, merci

3 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi... Cumva la acele cizme de pile purtate de rokari?

oricum cizme inalte + baiat = gay... ai grija.

| nikolikky a răspuns:

Http://www.maxbebe.ro/download/eccatalog/Cizme-albastre-baieti.jpg
pai ar fi astea... Dar nu prea sunt cizme.Nu mai gasesc site-ul dupa care isi lua colegamiu, ca erau delea inalte misto.

| onutza98 a răspuns:

Http://www.laredoute.ro/......al_400.jpg sunt cizme tip adidas mi se par cool funda?