| anonim_4396 a întrebat:

Buna

Ce parere aveti despre aceste cizme?
Ati purta?
Motivati raspunsul...
happy

Răspuns Câştigător
| BaloonaasheeDeeSapuun a răspuns:

Nu cred ca e asa de important ce purtam noi... conteaza ce fel de cizmultitsee itii plac tiie. Avem gusturi diferiite pentru ca avem stiluri diverse si personalitatea noastra de a fii.

Daca te-ar ajuta mie imi plac UGG-urile [ sunt foarte calduroase si confortabile, dar te uzi in ele]; poti incerca ceva cu talpa ortopedica si acelea sunt frumoase pe negru sau gri.[ sunt elegante, dau bine la baieti, confortabile, dar aluneci daca nu stii sa mergi bine] mai sunt tot felul de modele poti incerca ceva jos stil ghetutsee, eventual imblanite [ comode si pur si simplu imi plac]

| MerVeilleuX a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt drăguţe, dar cred că se udă...

6 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti pese de parerea altora. Sunt dragute, dar eu una nu as purtatongue insa gusturile nu se discuta

| FashionDream a răspuns:

Nu nu as purta.Mi se par umflate nu stiu dar cum zice si balonas. nu conteaza daca noi am purta ci daca tu! Chiar... daca si eu am mai pus intrebari asemanatoare cu a ta! laughing

| MerVeilleuX a răspuns:

Aceste cizme... cred că ai uitat să pui linkul. happy

| anonim_4396 explică (pentru MerVeilleuX):

Asa e!
Imi cer scuze!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

O parere sincera te rog