| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de haine purtam toamna aceasta?

Si ce tipuri de accesori?

Pe ce culori ne axam (in toate domeniile)?
(par, oja, haine, accesorii, etc)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Haine groase si moda o tii in pas cu ce e prin magazine.

| faaalyoana a răspuns:

Pai purtam ce ne place si c ne avantajeaza.
Imi plac culorile care ma avantajeaza la haine, tinand cont ca e toamna : maro, negru, gri, albastru, crem
La par ador ciocolatiu
Oja: frech, unghii lunghi colorate intr-o singura culoare ( roz, crem, violet, negru)
Accesori: obligatoriu dintr-un metal: aur, argint. Nu-mi plac gablonturile.
In schimb ador ceasurile!

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai la oja si par nu ma prea pricep, dar toamna asta se vor purta culori mai inchise si totusi deschide!
De exemplu eu sunt baiat dar tot pun un mare pret pe imbracaminte, asa ca eu toamna trecuta mi-am cumparat o pereche de pantaloni skinny pe o culoare...maro inchisa si o jacketa de piele maro-verzui.In picioare am avut niste bascketsi alb cu negru, si putin verzui maroniu d`ala ca jacketa, iar in cap nu prea purtam decat un hairstyle fashion.
Anul acesta voi opta tot pentru culori inchise, dar ma gandesc sa-mi cumpar si ceva pe albastru cu alb, albul pentru a-mi scoate tenul creol in evidenta!
Stiu...par cam afemeiat, dar la mine in scoala toti punem mare pret pe ceea ce imbracam happy

Sper ca ti-am dat vreo idee.
Pa-pa si Succes!happy

| DimLight a răspuns:

Lemon green/silver gray, eu fac moda asa ca eu hotarasc ce culori inspir turmei sa poarte :)) http://3.bp.blogspot.com/......s_blog.jpg

| DimLight a răspuns:

Accesorii de genul astora http://www.flickr.com/photos/mossandmist/5206128990/
ples esarfe, fulare, palarii, etc :))

| Wøodenpints a răspuns:

Porţi ce-ţi place. Ţi se pare ceva greu să ai propriile gusturi în materi de îmbrăcăminte?