| cristina_9950 a întrebat:

Ce fel de parfum folosesti?

15 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Depinde de starea de spirit pe care o am in acel moment, in am o " colectie" de parfumuri, dar preferatul meu ramanne Coco Mademoiselle de Chanel

| Dara a răspuns:

Quixotic (fresh) si Sun Dapples (floral), sunt preferatele mele si sunt absolut grozave!
Ambele sunt de la Amway.

| bubu_7778 a răspuns:

Eu prefer parfumurile tari.Folosesc momentan Angel si as vrea sa imi iau de la Givenchy-Hypnotic poisson

| Ecaterina a răspuns:

Exult de la Naomi Campbell...

| gabrielutzu a răspuns:

UN SFAT: INAINTE DE A FOLOSI PARFUMUL, FOLOSITI SAPUNUL.

| sergiu25bc a răspuns:

Eu doar cele italiene
exemplu dolce&cabana
armani black code
azzaro

| zuzuliana a răspuns:

Tresel de la avon

| mioara a răspuns:

Frantuzesc

| karina18 a răspuns:

Ohhhhhh daaaaaaa...deci am cel putin 5 parfumuri preferate: de la la bvg - omnia crystalin/ametist; blue notte; armani-diamonds, D&G -feminine; dar preferatul meu ramane clar Dior - Addict!

| karina18 a răspuns:

Am parfum pentru fiecare stare de spirit...pentru orice tip de tinuta. cele de la bvg - omnia merg pentru tinuta de zi.chiar si sport... D&G e putin mai tare merge fff bine in club unde in "combinatie" cu fumul de tigara da foarte bine... iar Addictul de la Dior l-as folosi non stop ...imi da o stare de energie pentru toata ziua iar pentru serile romantice e perfect!

| karina18 a răspuns:

Cu siguranta sapunul trebuie utilizat.indiferent cat e de scump sau cat e de puternic parfumul daca nu esti curata degeaba...si inca ceva un parfum nu se aplica in cantitati industriale... e suficient un fas fas.altfel putem cadea in extrema pitipoancelor de la mall!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc "celebre" de la avon
nu e scump dar mie imi place k miroase SUPER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ziua cele fresh și seara cele dulci.
Franțuzești, italiene.
Totul depinde să îmi placă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care se simte cel mai bine pe pielea mea... cel care ma caracterizeaza in acel moment al zilei sau serii... cel care ma face sa ma simt excelent!

| gynycola a răspuns:

TRESOR_LANCOME*****FRANTZUZESC¡¡¡