| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfum miroase a trandafiri? am tot simtit de cateva ori pe strada un miros de trandafiri de... Dar nu pot intreba femeia"ce parfum folosesti?"

Răspuns Câştigător
doiny
| doiny a răspuns:

Be Delicious de la DKNY, Parfumul Ruby de la C-Thru, etc

12 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Eu am Amor Amor -Chacarel cu miros de trandafirihappy

| psiholoaga a răspuns:

Eu am unul la fiola, luat din bulgaria. Miroase f bine si puternic, dar il folosesc rar-e cam dulce pentru gustul meu. Se cheama "From Bulgaria-Land of Roses" si a fost 3 leva.

| elena a răspuns:

Bulgarii sunt experti in parfum de roze...super...nu mai stiu daca, acum, gasim la noi, asa ceva... putem trece granita, la Ruse, si ne convingem...

auran
| auran a răspuns:

In cazul in care ai drum pe la Bulgari, vei gasi o diversitate de parfumuri cu aroma de trandafiri.

| emilica95 a răspuns:

Stiu ca sunt unele la tarabe micute. miros ahh =p~ chiar daca sunt din piata si sunt vreo 50 de mi sticlutele am vreo 3 pe acasa. toate cu trandafiri blushing

| emiliagrosu a răspuns:

Nu stiu sa iti spun ce parfum miroase exact ca si trandafirii, dar iti pot sugera chiar sa o intrebi pe tipa respectiva ce parfum foloseste. Iti garantez ca se va simti flatata ca ai oprit-o sa o intrebi. Ii spui ca ai tot simtit parfumul de cate ori ai trecut pe langa ea si iti place extraordinar de mult. Eu ma simt bine cand ma intreaba cineva ce parfum folosesc si imi zice ca ii place...deci, d c nu si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dior-dolce vita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are si AVON in gama Natural's un spray deodorant de corp cu trandafiri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De exemplu...Bvlgari / Rose Essentielle

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As putea sa iti recomand de la avon 2 parfumuri cu miros de trandafiri care sunt super: U by Ungaro si Today din gama Today Tomorrow Alwaysthinking sunt preferatele melebig grin

| andreea_1198 a răspuns:

Sunt fata si am chiar un parfum de miros de trandafir dar e de lacramiare si iasomie deci sa incerci

| chengy3 a răspuns:

E un parfum la magazinul 38 de mii dar zici ca e trandafir