| true~pinky a întrebat:

Ce fel de rimel folositi?(firma) si dc? si ce placa de par (firma)?

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Rimel ~Lancome-Hypnose-115 ron-il folosesc de vreo 2 ani si sunt foarte multumita de el
http://makeup411.com/411_product_images/0731_Lancome_hypnose%20mascara.jpg

Placa de la Braun ~imi place foarte mult cum indreapta:)
http://www.oradeahub.com/upload/anunturi/787467.jpg

12 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Rimel „Colossal Volume" și placă Remington.

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Rimel de bourjois
Placa Remington

| AndrogynBeauty a răspuns:

Rimel Kikko (acela cu tubul auriu), e foarte bun, şi super ieftin (3 euro la ofertă!), iar ca placă, folosesc Rowenta Ultima for Elite Model Look. E excelentă!

| Lacoste a răspuns:

Buna.folosesc un rimel de la maybelline http://www.google.ro/......tp?/imgres r:13, s:0

si placa de par de la Philips

| miroonah a răspuns:

Rimel L`oreal Volumissine x5 (e superb...multe fete spun asta) si placa Remington s9904( foarte foarte buna. o am de un an si e ca noua)

| p1nk a răspuns:

Rimel de la avon si placa Remington

| ella_6981 a răspuns:

Maybelline vibra-perfection: gene mult mai lungi si placa de la Remington

| baby96 a răspuns:

Am un mascara de la maybelline new york, se numeste ''Colossal Volum''. iti face niste gene superbig grin.si placa nu prea o folosesc ca am parul dreptlaughing. bye:*

| Cludiii a răspuns:

Eu folosesc mascara de la maybelline new york "Colossal Volum" iti face un volum mare la gene si placa Remington deoarece intinde bine!love struck

| Anonim_5904 a răspuns:

Rimel de la Avon si placa de par nu folosesc ca am parul drept happy

| tasha_3284 a răspuns:

Un rimel foarte bun este colosal iar placa Remington s 9810 este printre cele mai bune de pe piata in momentul de fata. pot sa garantez pentru ea o am si chiar este foarte buna. pup