| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de tunsoare mi se potriveste daca am fata rotunda?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un salon.happyVei afla cu siguranta ce tunsuare ti se potriveste.happy
Succes!happy

mlm
| mlm a răspuns:

Mergi mai sigur la un salon, acolo vei primi indicatiile cuvenite, un stylist este in masura sa iti dea un sfat cit mai bun.

| alexam a răspuns:

Un bob bine filat daca ai parul des. Daca nu il ai des, poti sa ti-l faci sa fie in fata mai lung, cu colturi, arata bine tinerelele tunse asa! Eu mi-l fac in toamna, acum am o forma destul de ok. tongue

| ioana_5498 a răspuns:

Intra pe www.taaz.ro, acolo poti sa-ti alegi si machiaju' potrivit si o tunsoare care sa te avantajeze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ew cared k ti s'ar potrivi o tunsoare in scari... parerea mea pentru ca si ew am o prietena in aceeasi situatie cu tine... dar poti merge mai intai la coafeza ta si ea iti va indika ce fel de tunsoare ti se potriveste cu fizionomia fetei tale... Mult Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la cimitir vei afla cu siguranta ce peruca sa-ti facawinking