| mika3la a întrebat:

Ce firma de produse de cosmetica e buna? funda:X

Răspuns Câştigător
| Stappj a răspuns:

Depinde happy
Fiecare are o alta parere dar eu cred ca cele mai bune firme sunt :
*Nivea
*Vichy
*Bioderma
*L`oreal Paris
*Max Factor
Lista mai poate continua.eu ti le-am enumerat incepand de la firma care mie mi se pare cel mai okhappy
Ceau!

15 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Avon, sephora, l'oreal paris

| opium a răspuns:

Cosmetice: La Roche Posay,bruno vassari,Isis,Clinique,estee lauder.
Farduri:mac, giorgio armani, revlon.

| Pixel2009 a răspuns:

Pt adolescenţi : Clearskin şi Nivea

| Scândură a răspuns:

Buna! Cele de la Yves Rocher sunt de cea mai buna calitate, chiar daca sunt cam scumpe. Sunt in orice caz mai bune ca cele de la Avon, Nivea ETC.
Spre surprinderea mea, am descoperit ca nici cele de la Oriflame nu sunt rele, si sunt chiar ieftine!

| andreeapap a răspuns:

VICHI CLAR sau bruno vassari
sunt cele mai bune.

| ♥andreyusca11♥ a răspuns:

@Addiction esti din republica Modova? caci eu stiu ca firmele aste sunt si prin R.M

| oMycutzzaVrajitoare a răspuns:

Avon; Ruby Rose :-p

| Addiction a răspuns:

Bună.
O să îţi spun în ordinea calităţii lor.
1. Pupa. 2. Mary Key astea sunt cele mai bune. Apoi vin oriflame,avon, marigold.
Pa, pa.

| nicole94 a răspuns:

Yves Rocher, Sephora, L`oreal, Max Factor

| MihaelaMika a răspuns:

Sal! Mama mea lucreaza la o forma de cosmetica foarte buna! Produse foarte ieftine si foarte bune! www. SPAM! Incearca! Bafta!:)

| AlleshiaBy a răspuns:

Nu folosesc brandul mac dar stiu ca e ff bun; x

| Chu a răspuns:

Yves Rocher si Oriflame.:X
pa-pa

| Izza_4461 a răspuns:

Clar L'Orealbig grin

| Tweety_5554 a răspuns:

Produse cosmetice si creme foarte bune sunt din gama l'erbolario(se gaseste in farmacii)
VICHY
L`OREAL
FLORMAR
NIVEA
DOVE

| blackfire a răspuns:

L`oreal,Max Factor,Avon,SPAM,Vichy,Bioderma,Pupa,Mary Key,marigold, Sephora, bruno vassari. Funda?