| cocco a întrebat:

Ce fixative sunt bune? si cam cat ar costa unul?

12 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Mie imi plac cele de la taft.costa cam 10 -15 ron
http://www.envy.ro/......Shine-2295

| lays a răspuns:

Cele de la wella sunt cele mai bune.cam 10-15 lei buc

| Yollanda;x a răspuns:

Cele mai bune:Nivea, Taft, Kallos, Wella, Schwarzkopf; au preturi acceptabile!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! cele bune dupa parerea mea sunt cele testate in saloane preacum hairmousse costa in jur de 7-8 lei sunt si cu 4 lei fixative eu folosesc hairmousse cu 7-8 lei si stilyng mousse de aceeasi marca dar dif compozitisi cu 4 lei acesta nu e asa de bun ca hairmousse deci :hairmousse happy am cam lungit-o laughing

| ◕‿◕ a răspuns:

Taft ultra strong4 (albastru). fixare de lunga duratawinking am dat 12 lei

Răspuns utilizator avertizat
| ♥.Sagemix a răspuns:

Wella. eu pe acesta il folosesc si in general, si spumele de la wella si L'oreal sunt foarte bune. Taftul, personal, mi se pare ca incarca parul. big grin
In rest, mai gasesti si Nivea si Schwarzkopf, care sunt bune.
Garnier este groaznic pentru par. happy

| selfish lover. a răspuns:

Buna!

Eu folosesc fixativ de la Taft si sunt foarte multumita de el.
http://www.firmeproduse.ro/pictures/p0912/boy4gyrls1260262582.jpg
Cel negru este cel mai bun deoarece fixeaza parul mult mai bine si pentru mai mult timp. Fixativul costa in jur de 13 lei.

| Andree a răspuns:

Cele de la Londa.big grin. dar sunt mai scumpe si tu vrei mai ieftine.big grinsun 40 de lei.big grin
wellafelx-12-13 lei
nivea-13 lei
kallos(este foarte bun)-300 ml - Pret: 8, 70 Ron

500 ml - Pret: 8, 75 Ron

750 ml - Pret: 10, 85 Ron
taft-12-13 lei

| cocco explică:

Deea, nu vr mai ieftine.am intrebare doar ca sa stiu cati bani imi iau ca sa-mi cumpar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.envy.ro/......xativ-3191 asta e f bun! 1