| corbu_nikki a întrebat:

Ce folosesc ca sa nu se mai electrizeze parul?

Răspuns Câştigător
| lauricibv13 a răspuns:

Foloseste cat mai putine obiecte vestimentare sintetice, macar iarna cand cred ca ai simtit aceasta electricitate incearca sa le inlocuiesti cu bumbac!

2 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Incearca cu ulei de masline. Unge-l bine, lasa-l vreo 15-20 minute, dupa aceea spala-l normal. Eu am avut aceeasi problema intr-o perioada si a functionat.
Poti folosi chiar si un ulei de par.
Foloseste un pieptene din os natural.
Mergi descult pentru a se scurge energia statica acumulata prin talpi.

| lauricibv13 a răspuns:

Foloseste cat mai putine obiecte vestimentare sintetice, macar iarna cand cred ca ai simtit aceasta electricitate incearca sa le inlocuiesti cu bumbac!