| insanelove a întrebat:

Ce folositi in caz ca simtiti pielea foarte uscata dupa fata? ce produse folositi?

Răspuns Câştigător
| Roxytza a răspuns:

Depinde de ten. Poti folosi o crema hidratanta de la bebebig grin

6 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Daca iti simti pielea uscata este un prim semn al faptului ca organismul tau este prost hidratat. Consuma multe fructe si legume, supe, ceaiuri, pentru ca toate au un rol benefic pentru aspectul pielii tale. Iti recomand si una dintre mastile hidratante prezentate aici: http://www.divahair.ro/frumusete/cosmetica. In plus, foloseste zilnic o crema hidratanta, in acest sens iti pot spune ca cea de la Gerovital este minunata. Ai grija de tine.

| Lllllllllll a răspuns:

Dupa demachierea de seara folosesc o crema hidratanta.

| Jadis a răspuns:

Dupa fata? De pe fata, poate. O crema hidratanta de la Elmiplant

| Georgel26 a răspuns:

Buna~! Cel mai ok mi se pare (ca si baiat fiind) crema aia de la Nivea After Shave Lotion(dar merg cam toate alea care nu au alcool).
Apoi poti sa incerci alte creme hidratante de la Nivea.
Cred ca gasesti aici cateva sfaturi utile :http://www.bucatarianoastra.com/......a-t149.htm

| xilotto a răspuns:

Cum adica "dupa fata"?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pielea dupa fata? Eu am piele pe fata, nu dupa ea.