| anonim_4396 a întrebat:

Ce fond de ten folositi fetelor? imi puteti recomanda ceva?

5 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

De la avon cel calmant

| Oxanna a răspuns:

Eu, folosesc AVON Magix, si sunt multumita, dar si ASTOR MINERAL MATCH POWDER este bun, sau cele de la L'OREAL si VICHI sunt foarte ok, acum depinde si de nuanta si de tipul tenului tauhappy funditabatting eyelashes:X

| ioana996 a răspuns:

Da! eu il folosesc pe cel de la Avon poti incerca si tu adica merge pentru orice tip de piele. Dar avem o mica problema asigurate ca nu esti alergica la fondul de ten! Am avut o colega care nu suporta pielea sa decat un singur fel ...deci ai grija

| Quiss a răspuns:

Eu am de la Avon si sunt multumita...Desi la cat de des ma dau eu cu fond de ten, nici nu s-ar putea sa fiu altfel laughing.

| Deutza_5625 a răspuns:

Cel de la dior este foarte bun...succes!~!