| SweetSecrets a întrebat:

Funda fetelor:*Voi ce fond de ten folositi? Imi puteti da o sugestie, as vrea unul care sa imi pastreze fata mata toata ziua.Mersi♥

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți recomand cu încredere Fondul de ten de la Giordani „Mineral Therapy Foundation".
Dacă dorești ca rezultatele să fie excelente, poți aplica seara, înainte să dormi, un gel matifiant.
Fondul de ten îl poți achiziționa de pe orice catalog Oriflame, și costă în jur de 25-40 de lei (în funcție de ofertă).
Baftă!

| wertori a răspuns:

Fond de ten de la farmasi https://lh4.googleusercontent.com/......G_4905.JPG e foarte bun, imi pastreaza fata la fel toata ziua, si e doar 11 lei love struck

| SweetSecrets explică (pentru wertori):

Pare bunlove struck. Unde l-as putea gasi?

| wertori a răspuns:

Cred ca la magazinele cu cosmetice, eu l-am cumparat de la un magazin de cosmetice din oras

| Didi908 a răspuns:

Eu il folosesc pe acesta: http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=12809
si crede-ma ca ii ff bun!

| Anaxor96 a răspuns:

Eu nu prea folosesc...nu vreau sa ma trezesc la 30 de ani cu fata toata zbarcitawinking