| friday a întrebat:

Ce fond de ten folositi? Firma / pret? Dau funda, voturi!

8 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Eu pana acum foloseam Max Factor. Eram multumita de el. Acoperea foarte bine si se intimdea uniform, dar mai trebuia sa folosesc si o pudra pentru a nu se vedea totusi dare.
De curand insa am descoperit ceva mult mai bun. O sa ti se para ciudat dar este de la Kallos. Il primisem cadou de cateva luni, dar n-am avut niciodata curiozitatea de a-l incerca pentru ca nu-mi inspira prea mare incredere. De o saptamana de cand l-am descoperit ma dau numai cu el si nu-mi mai trebuie nici pudra. Acopera foarte bine, se intinde frumos si se uniformizeaza. Nu stiu sa-ti spun cat costa intrucat l-am primit cadou. Dar cu siguranta este mai ieftin decat cel de la Max Factor.
Ai putea sa-l incerci.
Numai bine!
Pupici!

| danafatu a răspuns:

Avon, Extra Lasting. in jur de 30 lei, depinde de campanie. Daca esti din Bucuresti, poti comanda de la mine, fac discount la comenzi peste 60 lei:) http://www.avoncosmetics.ro/......chure.html

| fashiongirl97 a răspuns:

De la oriflame studio artist costa 38 de lei parca (e super bun, si pare foarte natural pe fata):X

| Chocolateangeeeel a răspuns:

Fond de ten de la Oriflame, de la Giordani este super bun, 25 de leilove struck

| ゆい a răspuns:

Nu sunt o fana a machiajurilor, imi place sa fiu naturala, dar ca orice fata trebuie sa am un fond de ten pentru orice eventualitate.Stay Matte de la RIMEL LONDON, 10 lei cel mult ^_^ e foarte bun

| TeIubesccc a răspuns:

Eu folosesc de la Maybelline. Dream satin liquid se numeste. Sunt mutumita de el thinking Costa in jur de 40 de lei.

| MyWorld_3947 a răspuns:

De la trendy by cosbell, e f.bun si este si ieftin 16, 5 lei.winking

| Andreeaaaaaaa a răspuns:

Eu folosesc de la Affinitone. Costa 34 de lei. Stiu este cam scump dar este foarte bun. Daca vei cauta pe net vei vedea ca majoritatea fetelor il folosesc si sunt multumite de el. Ti-l recomand cu toata increderea!