| Deniiidk a întrebat:

Ce fond de ten folositi, de la ce firma si cam cat a costat? o pensula pentru aplicarea fondului de ten? Si cam care mi-ati recomandao?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe un fond de ten pentru ten sensibil/cu factor de protecție, firma o alegi, îl întinzi cu vârful degetelor.
Pensula o încarci inutil cu fond de ten, aplicarea se face prin mișcări circulare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
http://www.federico-mahora.wgz.ro/......vory-30-ml
Ţi-l recomand din toată inimioara!
Te pup!

| Deniiidk explică (pentru NesquikDuoSpecial):

Cum se procedeaza cu comanda? Vine la posta? Nu se schimba pretul nu, ma refer cam cat costa transportul?

| NesquikDuoSpecial a răspuns (pentru Deniiidk):

Transport ul costa prin posta romana 9 lei;
Pentru cel elate intrebari intra pe site-ul lor http://www.eyeslipsface.com.ro/ si vezi ca jos e scris INTREBARI FRECVENTE; Intri acolo; Funda? :o3

| Alphabeat a răspuns:

Sora mea arata foarte bine si foloseste fond de ten de la marca MAC si ESTEE LAUDER. A dat in jur de 100-170 de lei (pe unul)

| YOtotYO a răspuns:

Nu prea ai nevoie de pensula dar poti folosi de la nivea fondul de ten ( este si crema de hidratare, fond de ten si baton corector 3 in 1) se numeste BB si costa in jur de 18-20 lei