| MartinAlabert a întrebat:

Ce forma de sprancene sa imi fac daca eu am fruntea cam lunga.

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Lasa-ti sprancenele asa cum sunt, pensand doar ce e in exces. Forma naturala(in proportie de 95%) complimenteaza trasaturile fetei si nu e nevoie de prea multe ajustari. Foloseste-te de schema asta http://media.roportal.ro/upload/Image/_iulie_2010/pensatul.jpg si fa micile modificari unde ai nevoie, dar sa fie mici :). Daca nu, cel mai ok, mergi la un salon, dar sa ceri niste recomandari inainte, ca sunt unele fete la saloane care habar nu au pe ce planeta traiesc

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Sprâcenele așa cum sunt ele.

| NAT0 a răspuns:

Există saloane.
Te duci acolo, e 15 lei un pensat și îți dau ei o formă.