| Kayn221 a întrebat:

Am fruntea putin mare si la sprancene sunt cumva oasele proeminente.
Pot aduce un aspect placut al acelei zone daca dau o anume forma a sprancenelor?
Ce mi-ati recomanda tinand cont ca am si fata putin alungita?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără o poză, am vorbi degeaba. Du-te la un salon și precis găsești pe cineva artist in machiaj și in cazul tău

| Andreeush a răspuns:

Poti merge la un salon pentru a te pensa un profesionist. Iti va da o forma potrivita sprancenelor tale iar pe viitor vei sti cum sa te pensezi singura dupa cum iti convine.